KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 8078432

nr 807 8432

Lennart Glemme

(f. 1927), Sverige

Etsningar, 2 st, Lennart Glemme (f. 1927), 31+ 74/360, signerad-70, Stockholmsmotiv, 10x13

Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 februari 2013
kl 19:57:49

Lennart Glemme

Läs mer om Lennart Glemme